Anasayfa » Saç Ekimi » 30 Yaş Üstü Saç Ekimi Uygulaması

30 Yaş Üstü Saç Ekimi Uygulaması

¦
30 Yaş Üstü Saç Ekimi
30 yaş üstü grubu da kendine bağımsız olarak bir grup değildir aslında. Bu yaş grubu da 25 - 35 yaş arası gruba dahil edilebilir. Çok farklılıklar söz konusu değildir.

Bu yaş grubu da belli bir müddet saç dökülmesini önlemek amaçlı bir çok yönteme başvurup olumsuz sonuç aldıktan sonra saç ekimine yönelmiştir. Bu yöntemlerin en başın da mezoterapi yöntemi gelmektedir. Fakat bu yöntemlerde olumlu sonuç alabilmek için saç dökülme sebebplerinin bilinmesi gereklidir. Bu yöntemlerin iyi sonuç vermesi için kesinlikle saç dökülme tipinizin onlarla alakalı olması gereklidir. Tabi diğer yaş grubuyla her ne kadar yakın olunsa da o gruptan ayrı değerlendirilir. Bu 30 yaş üstü grubu belli bir zaman iş hayatı koşuşturmalardan kaynaklanan saçları ile ilgilenemeyen bir grup olmuştur artık bu yaş grubuna girenler belli bir dönem geçmiştir ve saçlarının geri gelmesini istemektedir.

Bu yaş grubu için de saç ekimi yöntemi kesinlikle çok iyi sonuçlar vermektedir. Genellikle bu yaş grubuna girenler yaklaşık bir 5 ila 10 yıl saç ekimi yaptırma hususunda karar verme ile geçirmiştir. Bu yaş grubu belli bir dönem saçsızlığa alışmaya çalışır fakat alışma dönemi biraz uzun sürer çoğunlukta olan kesim kararını saç ekiminden taraf kullanmıştır saç ekimi için en iyi kararı belli bir süre geçmiş olsa dahi vermiştir. Fakat saç ekimi sonrasında alınan sonucu gören kişiler de büyük pişmanlıklar yaşanmaktadır. Bunun sebebi bu zamana kadar neden yaptırmadığı içindir.

Boşa geçmiş saçsız zaman bu kadar kısa süre de giderildiği için kişi neden daha önce yaptırmadım diye kendisine kızabilmketedir. Kesin kararını vermyen kişilerde genellikle saç ekimi muayenesinden sonra isteksizlik görülebilir. Bu da yaşın getirmiş olduğu yavaş hareketten kaynaklanmaktadır. Bu yaş grubu için saç dökülme aşaması bitmiş ve yerini sadece saç ekimi yöntemi ile saçları geri kazanma projesi almıştır. Bu yaş grubu kararını kronik bir hastalıkları olmadan yaptırmalıdırlar.

Bu Konuyu Paylaşın

İstatistik

350 Okunma
0 Yorum

Beğeni

0
Saç Ekimi Konuları
0 Yorum Yapıldı

Yorumlar

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
YUKARI ÇIK