Anasayfa » Saç Ekim Merkezleri » Bursa Saç Ekim Merkezleri

Bursa Saç Ekim Merkezleri

¦
Bursa Saç Ekim Merkezleri
Bursa saç ekim merkezleri saç sorunları yaşayan kişilerde meydana gelen bölgesel dökülme veya kelleşme sorunlarının giderilmesine yönelik hizmetler vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlar ve saç ekimi konusunda tecrübe ve bilgi birikimine sahip hekimlerle en yüksek standartlarda hizmet sunumu yapan Bursa saç ekim merkezleri, ihtiyaca uygun teknikler uygulayarak kişinin doğal saç yapısına kavuşmasını sağlamaktadır. Her geçen gün daha ileri tekniklerle saç ekiminde fark yaratan saç ekim merkezleri, Avrupa’nın birçok ülkesinden ve yurt içinden önemli sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır.

Yurt dışındaki kliniklere oranla daha uygun fiyatlarla daha üst düzey sonuçlar alınmasını sağlayan bu tür merkezlerde ön muayeneler de ücretsiz olarak yapılmaktadır. Yapılan muayeneler sonrasında saç ekiminde uygulanacak teknikler belirlenmekte, hastanın kaç seans süresince tedavi göreceği belirlenmektedir. Ayrıca ön kontrollerde kişinin hastalık öyküsü analiz edilerek saç ekimi için uygun şartları taşıyıp taşımadığı belirlenmektedir. Saç ektirmek birçok kişi tarafından sadece saçın bir yerden alınıp başka yere nakledilmesi olarak görülse de, gerçekte tam bir cerrahi operasyon titizliğinde yapılan ve yoğun emek gerektiren bir uygulamadır.

Saç Ekim Merkezi Tercihlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bursa saç ekim merkezleri büyük çoğunluğu saç ekimi için gereken bütün şartların en üst seviyede sağlandığı kliniklerdir. Ancak her sektörde olduğu gibi saç ekimi uygulamalarında da merdiven altı olarak adlandırılan işletmelerin varlığı bilinmektedir. Normal piyasa şartlarının çok altında fiyatlarla saç ekimi yapan bu tür işletmelerde yapılan uygulama sonuçları kişilerin beklentilerini karşılamaktan çok uzaktır. Lisanssız ürünlerle ve yeterli tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmayan kişilerce yapılan saç ekimi beklentileri karşılamadığı gibi, ilerleyen dönemde bazı sağlık sorunlarının yaşanmasına da sebebiyet vermektedir. Bu sebeple önemli bir ameliyat kadar ciddi bir uygulama olan saç ekimini yaptırmadan önce, saç ekim merkezleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

İyi bir saç ekim merkezinde mutlaka bulunması gereken bazı vasıflar vardır. Bunlardan biri veya birden fazlasının bulunmayışı yapılacak işlemin sorunlu hale gelebileceğinin önemli bir göstergesidir. Gönül rahatlığıyla saç ekimi yaptırarak doğal saç yapısına sahip olabilmek için seçilecek olan sac ekim merkezinde bulunması gereken özellikler arasında,
  • İleri teknoloji ürünü cihazların mevcut olması
  • Kliniğin referansları
  • Saç ekimi yapan hekimlerin bilgi ve tecrübeleri
  • Ücretsiz muayene hizmetinin olması
  • Fiyat uygunluğu
  • Ek hizmet seçenekleri sunması ilk sıralarda yer almaktadır.

Bursa Saç Ekim Fiyatları

Bursa saç ekim merkezleri uygulanacak yönteme göre fiyat belirleyerek saç ekim işlemlerini gerçekleştirir. Fiyatın belirlenmesinde ana etkenlerden biri de, ne kadarlık alana uygulama yapılacağıdır. Uygulamayı yapacak olan merkezin fiyat politikası ve ekim işlemini gerçekleştirecek olan hekim de fiyatın belirlenmesindeki önemli faktörler arasındadır. Bazı kliniklerde fiyatlar semtlere göre bile farklılık gösterebilmektedir.

Saç Ekim Yöntemleri Nelerdir?

Bursa saç ekim merkezleri çoğunlukla en ileri tekniklerin uygulanmasıyla en kaliteli sonuçların alınmasına özen göstermektedir. Uygulanacak yöntem elde edilen sonucu da büyük oranda etkileyeceğinden yapılan ilk muayenede uygulanacak teknik belirlenerek hastanın incelemesine sunulur. Günümüzde bursa saç ekim merkezlerinde,
  • DHI
  • FUE
  • FUT adı verilen tekniklerle saç ekimi yapılmaktadır.
Her bir yöntemin kendine has avantaj ve dezavantajı olmakla birlikte günümüzde en sık uygulanan yöntem FUE adı verilen uygulamadır. Saç köklerinin minik uçlu punçlar vasıtasıyla alınarak ekilmesine dayanan yöntem elde edilen sonuçlar bakımından diğer yöntemlere göre çok daha uygundur. Saç ekimini takip eden 3 ay sonrasında ortaya çıkmaya başlayan saçlar, 9 ila 12 ay sonra doğal görünümüne kavuşarak kellik sorununu kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır.

Etiketler

Bu Konuyu Paylaşın

İstatistik

202 Okunma
0 Yorum

Beğeni

0
Saç Ekimi Konuları
0 Yorum Yapıldı

Yorumlar

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
YUKARI ÇIK