Anasayfa » Saç Ekimi » Saç Ekimine Ne Zaman Gidilir?

Saç Ekimine Ne Zaman Gidilir?

¦
Saç Ekimine Ne Zaman Gidilir
Saçsızlık günümüzde artık sorun olmaktan çıktı ve son dönemde gelişen teknoloji ile birlikte herkesin yüzünün gülmesine sebep oldu. Saç dökülmeleri son derece sıkıntı veren ve kişinin ruh halini etkileyen bir durumdur.

Tabi bir de strese bağlı da dökülmelere yaşanıyor ise kesinlikle kişi de çok daha büyük çöküntülere sebep olacaktır. Saç dökülmesinde belli aşamalar vardır ve belli tipleri vardır. Bunları bilirsek ve herkesin kullanıp önerdiği şeyler kullanmaz isek saçlarımız kaybetmeye biliriz. Bazı durumlarda saç ekimi aşamasına öyle bir noktada gelinilir ki kafada ne saç kalmış ne de kalan saçlarda can kalmış bu durumda sizin için de bizim için işler oldukça zorlaşır.

Az olan saçlı bölgeden alınan saçlar çok büyük zorluk ile alınır ve az alınırsa akilince seyrek durması söz konusu çok alınma durumu yok ve başkasın dan saç nakli yapılması gibi durumlar kesinlikle söz konusu değildir. Ölümle dahi sonuçlanabilir. Bazı durumlarda göğüs kılları da alınarak saça ekilebiliyor. Bazı kişilerde saç ve kıl bakımından sayıca çok az tüye kıla sahip oldukları için bu da pek mümkün olmayacaktır. En iyisi siz saçlarınız dökülmeye veya açılmaya başladığında gelin biz ilk etapta saçlarınızın dökülmesini durduralım ve daha sonra saç dökülmesi durunca da kalan saçlardan saç ekimi işlemimizi yapalım.

Saç ekiminde en önemli nokta erken davranılması bu durumda saçlarınızın doğallığı çok daha fazla olacak ve sağlıklı görünüme sahip olacaksınız. Saçlarınız ekim sonrasında hem çok daha gür olur ve doğal görüntü elde edilir.

Saç ekiminde son nokta olan kellik iyice artınca değil o duruma gelmeden uzmana başvurun sorununuz büyümeden çözülsün. Saç ekimi için yardım amaçlı ön muayene ve analiz ücretsiz yaptırabilirsiniz. Saç ekimi sizin için ne kadar erken yapılır ise o kadar iyi olmaktadır.

Bu Konuyu Paylaşın

İstatistik

337 Okunma
0 Yorum

Beğeni

0
Saç Ekimi Konuları
Saç Ekimi Nedir?

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi operasyonunun temel prensibi; başın arka ve yan kısmındaki saçların bir kısmının ya da ...

0 Yorum Yapıldı

Yorumlar

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
YUKARI ÇIK